Tilbake til alle rapporter

Flere dype hull i starten på Peer Gynts vei.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Andreas Sivertsen 19:56, tir. 20 februar 2018

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Flere hull i starten av Peer Gynts vei, har vært slik i lengre tid. Farlig for syklister og MC. Bør utbedres snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:23, søn. 25 mars 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:54, søn. 22 april 2018

  • Tok lang tid før det ble reparert.

    Sendt inn av Andreas Sivertsen 07:41, man. 21 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter