Tilbake til alle rapporter

Hull i veien.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 07:34, tor. 22 februar 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien mindre enn et minutt senere

Her har det kommet hull i nordgående kjørefelt. Usikker på om det var mellom kryssene, men de dukker opp rett etter lyskrysset nederst i bakken. Håper dette tettes snart. Mvh, Fast Bruker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 19:24, tor. 22 mars 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter