Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys i Dr. Soppsgt. 3a

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:38, søndag 25 februar 2018

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Mørkt gatelys ved flere anledninger i gata. Nå har lyset utenfor de. Soppsgt. Vært mørkt lenge.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:11, mandag 26 mars 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:40, mandag 23 april 2018

  • Saken er purret til kommunen fire ganger. Fortsatt IKKE fixa.

    Publisert anonymt 18:40, mandag 23 april 2018

  • Hei!

    Dette skal nå være i orden.

    Mvh Hamar kommune

    Publisert anonymt 15:31, tirsdag 22 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter