Tilbake til alle rapporter

Mange gatelys slukna

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:55, søndag 4 mars 2018

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

På FV 403, fra krysset på RV-116 ved Kiwi i nordenden av Elingårdkilen, er SAMTLIGE gatelys slukna i nesten 1 km. Også på FV 401 fra der den tar av fra FV 403 og fortsetter mot Manstad har samlige galelys slukna fram til krysset der Manstadåsen tar av.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fiksa.

    Publisert anonymt 08:58, søndag 15 april 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter