Tilbake til alle rapporter

2 stk gatelys har ikke lys i gaten ved annmerket område, fra Skiringssalsveien og rettning jernbanen.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:32, tirsdag 6 mars 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Sandefjord 2 minutter senere

Defekt lys i 2 stk master ved Rosenvoldsgate 19

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:14, fredag 20 april 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter