Tilbake til alle rapporter

Ingen gatelys virker på Folkestad 2

Rapportert i kategorien Gatelys av Inger-Marit 06:32, fredag 9 mars 2018

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Da jeg dro på jobb i dag morges 05:45 var tilsynelatende alle gatelyktene på Folkestad 2 ute av drift. Det lyste i Folkestadveien frem til krysset Østlia,men over dette punktet er alt svart. Strømfeil? Etter hva jeg kunne se, gjelder det iallfall gatene øvre Folkestadveien, Østlia, Folkestadlia, Folkestadtoppen og Folkestadåsen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Inger-Marit 07:01, fredag 6 april 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter