Tilbake til alle rapporter

Mange dype hull på E16 ved oppaker i begge retninger.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:07, lør. 10 mars 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Nes 3 minutter senere

Mange dype hull på E16 ved oppaker i begge retninger. Er både mot kongsvinger og mot Vormsund i forhold til essoen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:48, lør. 7 april 2018

  • Hullene har blitt dypere og flere. Fått Mail ifra kommunen at det ikke er dems ansvar. Det er eneste som har skjedd :(

    Publisert anonymt 18:48, lør. 7 april 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:33, søn. 6 mai 2018

  • Endelig har noe skjedd. Nå freses hele veien og legges ny asfalt.

    Publisert anonymt 12:26, søn. 3 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter