Tilbake til alle rapporter

Mangler lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Anne Kari Hammersbøen 00:33, mandag 12 mars 2018

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Denne lampa er nylig slukna.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei,

    Takk for innmelding.

    Saken er meldt videre til entreprenør.

    Mvh Hamar kommune

    Publisert anonymt 10:04, mandag 12 mars 2018

  • Problemet blei sikkert løst ganske fort , men jeg har glemt å gå der i mørke i det siste

    Sendt inn av Anne Kari Hammersbøen 22:35, mandag 7 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter