Tilbake til alle rapporter

Sett opp skilt for gangvei

Publisert av B. Rønneberg 09:52, man. 9 mai 2011

Sendt til Buskerud og Kongsberg 2 minutter senere

Det er ønskelig at det settes opp et skilt som opplyser om at det er GANGVEI forbi Runden 32. Det er endel bilkjøring her som ikke er til eiendommen. Denne bilkjøringen er til tider veldig leken ...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:41, man. 6 juni 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter