Tilbake til alle rapporter

Stolpe ble kjørt ned av lastebil for ca 3 måneder siden. Hafslund satte opp ny stolpe som mangler lysarmatur

Rapportert i kategorien Gatelys av Knut Nyhus 20:53, søn. 18 mars 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Nes 1 minutt senere

Hagaveien på nordsiden av aulibakken lysstolpe mangler armaturer etter påkjørsel av lastebil

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:22, man. 16 april 2018

  • Det er på sørsiden av Aulibakken dette er langs fylkesvei 175

    Sendt inn av Knut Nyhus 07:22, man. 16 april 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:25, man. 14 mai 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:17, man. 11 juni 2018

  • Dette virker sm det er en Mail som kommer automatisk uten at det er noen som leser sette. Hva er vitsen med denne siden når det er ingen som leser dette Mvh Knut

    Sendt inn av Knut Nyhus 12:17, man. 11 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter