Tilbake til alle rapporter

Gangsti ikke feid

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 22:19, man. 9 mai 2011

Sendt til Aurskog-Høland og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gangstien nordøst for RV 170, rett ved undergangen ved "Frogner-krysset" er ikke feid. Det ligger mye strøsand fra i vinter, og dette kan skape farlige situasjoner for syklister. Der er mange skolebarn som sykler denne strekningen daglig. Såvidt jeg kan forstå, er området forøvrig feid og gjort fint i stand, men det er noen meter her som det ser ut til at ble glemt i farten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 20:04, tor. 9 juni 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter