Tilbake til alle rapporter

Nedsunket asfalt etter graving i høst. Flere cm forskjell mellom ny og gammel asfalt. 80km sone, sving og ingen gatelys. Se bilde: Autovern også nedsunket.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Bjørn Nesbak 13:08, søndag 25 mars 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Steinkjer 2 minutter senere

Se beskrivelse ovenfor.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Bjørn Nesbak 17:00, mandag 23 april 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter