Tilbake til alle rapporter

Hull i Strandgata, i krysset v/ Jernbanesvingen/Bjørnsons gate

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 20:22, søndag 25 mars 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik 2 minutter senere

I Strandgata, i krysset ved Bjørnsons gate/Jernbanesvingen er det nå flere hull som trenger å bli tettet igjen. Mener at det bør vurderes å asfaltere veien i krysset der til sommeren, i stedet for å bare lappe hullene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hull har blitt tettet igjen midlertidig.

    Sendt inn av Lars Dahle 01:18, lørdag 21 april 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter