Tilbake til alle rapporter

Velidig glatt og gå med all grusen på asfalten,hunden min har skåret seg flere steder pga skarpe steiner. Gjelder ringen og fortauene rundt.

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 21:24, søn. 8 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Lørenskog 1 minutt senere

Mye grus på veiene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ringen er fortsatt ikke feid.

    Publisert anonymt 13:06, tor. 26 april 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter