Tilbake til alle rapporter

Gatelys ved trafo lyser ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:32, man. 9 april 2018

Sendt til Holmestrand og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Gatelys ved trafo i Tunnelveien sluttet å virke etter kabel bytte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:52, tir. 8 mai 2018

  • Mye kjøring med lastebil har revet opp et stort stykke av krysset. Dette hullet er dypt. Og kan føre til et syklister og motorsyklister vekter med påfølgende skader. Firma som holder på med graving i området bør kontaktes .

    Sendt inn av Lars Thorvald Skahjem 13:10, tir. 19 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter