Tilbake til alle rapporter

10-15 cm dype hull i veien.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Henrik Neegaard 01:24, ons. 11 april 2018

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Veldig dårlig asfalt i lyskrysset. Spesielt ille når man kjører Storgata fra Kjeller og svinger venstre inn i Parkalléen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:41, tor. 10 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter