Tilbake til alle rapporter

Generelt dårlig forfatning på veien. Store hull/dumper, store sprekkdannelser. Vanskelig for både brøytebil og feiebil å gjøre jobben ordentlig.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:26, man. 16 april 2018

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Veien har vært dårlig i mange år. Ekstremt mange hull/dumper, ujevn vei, store sprekkdannelser i asfalten. Dette gjør veien ekkel å kjøre på, og veldig vanskelig dor brøytebil og feiebil å gjøre en god jobb.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:21, tir. 15 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter