Tilbake til alle rapporter

En fil m asfalt, ellers ødelagt etter veiarbeid. Ingen gangfelt lenger!

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 21:24, man. 16 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ås 1 minutt senere

Det har vært jobbet på veien siden høst 2017. Bearbeidet underveis. Nå er halve bredden kjørt opp og består av dårlig vei med masse humper. Alle går i gata da gang/sykkelsti er ødelagt pga veiarbeidet. Vanskelig å møte andre myke og harde trafikanter. Det er ikke greit verken for barn til/fra skole og etter skoletid. Det er ikke greit med møtende trafikk på denne veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter