Tilbake til alle rapporter

Lyktestolpe mangler deksel

Rapportert anonymt 13:55, ons. 18 april 2018

Sendt til Vestfold og Nøtterøy 4 minutter senere

Hei, denne lyktestolpa rett ved Danholmen 5 mangler deksel foran og det er åpent elektrisk med synlige kabler og terminaler som dyr og barn potensielt kan komme bortom og det kan bli en ulykke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:51, ons. 16 mai 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:57, ons. 13 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter