Tilbake til alle rapporter

Behov for å og sette tilbake steiner igjen

Rapportert anonymt 13:21, tir. 24 april 2018

Sendt til Ski og Akershus 4 minutter senere

Her skal det stå noen "betonggriser" som sperrer mellom gang og sykkel veien og FV36 Siggerudveien. Disse ble flyttet på i forbindelse med en lastebil som veltet i svingen før. Dette er snart 1,5 år siden og disse betongsteinene har aldri blitt satt tilbake slik de stod. Ønsker at disse blir satt tilbake så raskt som mulig pga ellers blir gangveien brukt som Parkeringsplass. Spesielt under jakt, og sopp/ bær sesong.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Nå er steinene satt tilbake i riktig posisjon:)

    Publisert anonymt 18:08, fre. 18 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter