Tilbake til alle rapporter

Uvettig kjøring i 30 sone i småbarnsområde

Publisert av Marianne Rønne 13:49, ons. 25 april 2018

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 1 minutt senere

Vi opplever uvettig kjøring ned Sjølystveien i høyresvingen og et stykke innover veien forbi nr 74, 76. Vi har småbarn i hus på venstre side rett etter svingen har rettet seg ut og både biler og særlig mopedgjenger gasser på. Det har vært nære-på-episoder med barn og kjøretøy! Det er 30 sone, og skilt på venstre side av veien ned mot svingen, men dette er snudd bort fra veien. Bør vurdere fartsdump??

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fartshump vurderes.

    Posted by Malvik at 14:01, tir. 12 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter