Tilbake til alle rapporter

Store hull på begge sider av fartsdumpene.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:18, fre. 27 april 2018

Sendt til Sande og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Det er store, mange hull rundt fartsdumpene på begge sider. Kan fort bli et stort problem om det ikke gjøres noe der snart....

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter