Tilbake til alle rapporter

Manglende feiing

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 08:40, man. 30 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 4 minutter senere

Masse grus på stien. Flere andre stier i området som mangler feeing også.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ikke kostet ennå, fortsatt masse grus nesten 2 måneder etter første innlegg på fiks gata mi.

    Publisert anonymt 19:06, tir. 19 juni 2018

  • Fortsatt ikke utført feiing av grus etter vinteren.

    Publisert anonymt 15:00, tor. 19 juli 2018

  • Utført

    Publisert anonymt 09:00, tor. 18 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter