Tilbake til alle rapporter

Meget dårlig veistandard med flere store hull på veistrekning Åmnessundet-Åmøyhamn

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Steffi Setvik 08:48, ons. 2 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region nord og Meløy 2 minutter senere

Veien er meget dårlig og har vært det lenge. Fra Åmnessundet til Åmøyhamn og til Åmnes Camping er det store hull på veien. Veien til Åmnes er delvis skrapet uten at det ble lagt asfalt på for mange mnd siden. Dette har resultert i at hyttebefolkning ikke kan sitte ute på terassen, da støvet fra veibanen er et stort problem, utover det er det fare for liv og helse, da store grussteiner spretter til hytten og kan treffe folk, når tunge kjøretøy passerer. (noe som skjer daglig)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bilder kan ettersendes v/ønske

    Sendt inn av Steffi Setvik 08:49, ons. 2 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter