Tilbake til alle rapporter

Flere større hull i veien. Fullt av sand

Rapportert i kategorien Hull i vei av Solveig Martinsen 19:08, onsdag 2 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 1 minutt senere

Fra Tangens plass og opp den nederste delen av den eldre delen av Løkkebergveien er det flere større hull i asfalten. Samme strekning er heller ikke fått besøk av sopebilen. Små barn i gata er engstelige for å sykle da det fortsatt er mye sand igjen etter vinterens strøing.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:49, onsdag 30 mai 2018

  • Ingenting er fikset.

    Sendt inn av Solveig Martinsen 22:49, onsdag 30 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter