Tilbake til alle rapporter

Dype hull og tversgående sprekk i veibanen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 19:36, torsdag 3 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 4 minutter senere

Det er dype hull og tversgående sprekk i veibanen. Når tyngre kjøretøy passerer rister det i hele huset. Hurtig trafikk resulterer i det samme. Ved noen anledninger våkner barna om natten som følge av ristingen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:39, torsdag 31 mai 2018

  • Herhar intet skjed, mottatt e-post at saken er sendt saksbehndler.

    Publisert anonymt 21:39, torsdag 31 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter