Tilbake til alle rapporter

6 hull i veien ved Svenneby bru

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:03, man. 7 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Hobøl 2 minutter senere

Etter snøen forsvant har det dukket opp hull i veien foran Svenneby bru og i overgangen mellom broen og fast grunn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:53, fre. 8 juni 2018

  • Det har blitt lagt asfalt i bunnen på hullene , men de er ikke blitt fylt opp med nivå til eksisterende vei. Derfor er det fortsatt dype dumper i veien

    Publisert anonymt 11:53, fre. 8 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter