Tilbake til alle rapporter

Knust glass fra busskur

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Jan Ivar Pettersen 11:21, tirsdag 8 mai 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Knust glass fra vinduer i busskuret ligger på begge sider av busskur samt på andre siden av gangveien. Da dette er en hovedsykkelvei må både busskuret og gangveien ryddes/kostes. Bymelding lukker bare saken uten å videresende og henviser til Statens Vegvesen region øst

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter