Tilbake til alle rapporter

Beboere i Brattås bruker gangvei som bilvei, sperrebommen er løftet bort!

Rapportert anonymt 18:05, onsdag 9 mai 2018

Sendt til Østfold og Halden 5 minutter senere

Bom som hindrer billister i å bruke gangveien mellom Brattåsveien og Måstadveien som bilvei er løftet av og hullene i bakken for innfesting er fulle av sand. Det har vært en økende andel som nå bruker gangveien mellom Måstadveien og Brattåsveien, mange kjører fort og det oppstår farlige situasjoner, da barn osv. ikke forventer at det kommer biler langs gangveien! Dette bør ses på raskt og eventuelt sperres midlertidig med noe annet. VA-jobb i området har ført til økt bruk av gangveien som bilvei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter