Tilbake til alle rapporter

Gang- ogsykkelstien mellom Fokserød og nordover til grensa mot Tønsberg er stedvis ikke feiet. Gjelder hele Raveien.

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Inger H Lian 09:04, torsdag 10 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Sandefjord 1 minutt senere

Strekningen Fokserød og nordover til Tønsbergs grense på Sem er stedvis ikke feiet. Ligger veldig mye strøsand igjen på sykkelstien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kjempeflott! Dagen etter at jeg skrev meldingen ble halve sykkelstien feid. Da jeg sykla i dag, så jeg at resten var feid, til og med litt inn over Tønsbergs grense på Sem

    Sendt inn av Inger H Lian 18:56, onsdag 16 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter