Tilbake til alle rapporter

Gatelysene har sluttet å virke

Rapportert i kategorien Gatelys av morten002@gmail.com 23:17, fre. 11 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Nes 2 minutter senere

Gatelysene har sluttet å virke, etter at gravearbeidet i Betel krysset startet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:23, fre. 8 juni 2018

  • Lys ikke fikset....

    Sendt inn av morten002@gmail.com 23:23, fre. 8 juni 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:28, lør. 7 juli 2018

  • Dette er fortsatt ikke i orden

    Sendt inn av morten002@gmail.com 09:28, lør. 7 juli 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av morten002@gmail.com 13:13, lør. 4 august 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter