Tilbake til alle rapporter

Hull og manglende asfalt i kommunal vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Kim Hauglid 12:43, fre. 13 mai 2011

Sendt til Sørreisa og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Etter at det ble utført arbeider for å rette drenering/avløp/kloakk til bolig på gårds/bruksnr 26/439 (Ytterholtet 13), har ikke veien nedenfor boligen blitt ordnet skikkelig. Det måtte graves i veien for å komme ned til rørsystemene. Det er fylt i masse og grus, men det er enda et stort hull og følgelig er det heller ikke lagt asfalt. Ber om at dette ordnes opp i raskt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:21, fre. 10 juni 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Kim Hauglid 14:00, lør. 9 juli 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter