Tilbake til alle rapporter

Mye grus i veibanen

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Veronica Dammyr Olsen 22:12, tirsdag 15 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 2 minutter senere

Det ligger VELDIG MYE grus i veibanen i kleberstien/granittveien.... farlig for barna når de er ute og sykler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tok ca 3 uker, men veibanen er nå feiet

    Sendt inn av Veronica Dammyr Olsen 22:30, tirsdag 12 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter