Tilbake til alle rapporter

Vannlekkasje

Rapportert i kategorien Vannforsyning anonymt 20:49, onsdag 16 mai 2018

Sendt til Halden 1 minutt senere

Kjører BRAveien daglig, og har lagt merke til at det renner vann inn fra veikanten i det markerte område, selv i de tørreste periodene. Tipper at det der er en eller annen vannledning som lekker i det området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter