Tilbake til alle rapporter

Ødelagt fartshump

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Carina 20:18, tor. 17 mai 2018

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Ødelagt fartshump ved kirka. Rettere sagt felg og forstillingsknuser. Denne humpen trenger å rettes på da den er ujevn og brå, må ned i krabbefart for å unngå skade på bilen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vil bli utbedret med det første.

    Publisert anonymt 10:02, man. 28 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter