Tilbake til alle rapporter

Fartsdump med hull og dårlig asfaltdekke

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:24, fre. 18 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 1 minutt senere

Dårlig asfalt dekke, her må det legges ny asfalt eller sendes en lappebil som får tette hullene så det ikke slår og ødelegge bilene som ferdes her. ASAP!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:45, tir. 19 juni 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:50, tor. 19 juli 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 02:29, fre. 17 august 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:38, lør. 15 september 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter