Tilbake til alle rapporter

Stor støvplage fra grusveien inn til Ramskiveien 15 og 17. Bør saltes!

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 11:54, søn. 20 mai 2018

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Det støver veldig fra biler som kjører til og fra eiendommene Ramskiveien 15 og 17. Det hadde vært fint om dere kunne salte denne. På forhånd takk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Jeg er meget fornøyd med responsen. Problemet ble ordnet kort tid ( to dager) etter meldingen.

    Publisert anonymt 13:16, søn. 17 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter