Tilbake til alle rapporter

Humper i sykkelsti

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Åse Hytteborn 16:56, tir. 29 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ås 4 minutter senere

Sykkelstien har fått nye lys, men det er humper der de har gravd over veien ved vær ny lysstolpe. Dårlig etterarbeid av entreprenør.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter