Tilbake til alle rapporter

Når blir det feiet i Blomsterkroken? Flere huseiere har feid selv, men det er særlig fra Tronvikveien og opp til krysset Blomsterkroken 8-10

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 19:48, man. 4 juni 2018

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det har ikke blitt feid i Blomsterkroken, spesielt fra krysset i Tronvikveien og opp til Blmsterkroken 8-10.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 20:55, man. 2 juli 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter