Tilbake til alle rapporter

Flere hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:46, ons. 6 juni 2018

Sendt til Tolga og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Hull tvers over veien der dreneringsrør går under dekket, og 6-7 dype hull på høyre side av veien (retning fra sentrum) i høyre hjulspor. Dumpene har være forsøkt utbedret med skraping, men blir stadig verre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter