Tilbake til alle rapporter

Løst/bråkende kumlokk.

Publisert av Fredrik Falkenberg 12:54, søn. 10 juni 2018

Sendt til Moss og Østfold 1 minutt senere

Det er et løst kumlokk i Ryggeveien ved busstopp utenfor Norli auto i sydgående retning. Det passerer flere tusen biler i døgnet og stort sett alle treffer dette lokket. Vi er nærmeste bolighus og det er rimelig irriterende.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det gikk raskt å bli kvitt problemet. Godt jobba.

    Sendt inn av Fredrik Falkenberg 10:29, man. 9 juli 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter