Tilbake til alle rapporter

Veien har blitt skylt ut av regnvann

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 22:02, man. 11 juni 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 3 minutter senere

Veien er i ferd med å gi etter i vegskulderen. Mangler mye masse under asvalten. Bør fikses før asvalten gir etter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • De kom 30 dager senere å fylte på masse

    Publisert anonymt 22:30, man. 9 juli 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter