Tilbake til alle rapporter

Flere hull i asfalt. Starter ved fartsdump v Gamle Ringeriksvei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 19:57, søndag 17 juni 2018

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Asfalten er skadet flere steder. Fartsdumpen ned mot Gamle Ringeriksvei mangler store flak asfalt. Videre oppover veien mot avkjøring til husmorskolen er det flere hull i veien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:19, søndag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter