Tilbake til alle rapporter

Utgraving ved vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Torfinn Løvås 19:56, lør. 23 juni 2018

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Stort hull i veikanten etter vannutgraving krysset 885 / Mellomveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:10, søn. 22 juli 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:29, søn. 19 august 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Torfinn Løvås 10:48, søn. 16 september 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter