Tilbake til alle rapporter

Gang sykkelvei ødelagt etter ulovlig parkering av varebil fra Bama på innsiden.

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 20:52, man. 25 juni 2018

Sendt til Nesodden 3 minutter senere

Bama bruker innsiden av gang/sykkelveien til parkering. Asfalten er ødelagt. Det virker som noen har fyllt opp grus i grøfta mellom vei og gangvei for å gjøre det enklere å krysse inn på gangveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:17, tir. 24 juli 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:03, tir. 21 august 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:30, tir. 18 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:24, tir. 16 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:59, tir. 13 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:46, tir. 11 desember 2018

  • Fortsatt ikke løst. Grøften bør graves opp slik at det ikke er mulig å kjøre over med bil.

    Publisert anonymt 14:46, tir. 11 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter