Tilbake til alle rapporter

Behov for fartsdumper.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 18:23, søn. 1 juli 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Rissa 2 minutter senere

En 30- sone ved innkjøring til et byggefelt, det er ofte høy fart og det finnes barn i området. Denne saken skulle ses på for 2 år siden, men ingen ting har skjedd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 03:18, man. 30 juli 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter