Tilbake til alle rapporter

Stygge hull i Løkkebergveien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 14:43, torsdag 5 juli 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 2 minutter senere

Nesten hele Løkkebergveien opp til Danseberget har flere stygge hull, groper rundt kumlokk, og humper. Rapportert av Yalda Marqus Yousif tlf. 48115745

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter