Tilbake til alle rapporter

Slitt og dårlig asfalt fra postkassestativ ved Håvegen 13 og inn til Håvegen 11 og 9. En kort strekning som sjelden/aldri har blitt gjort noe med.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 05:42, lør. 7 juli 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 2 minutter senere

Sprekk i asfalten, ujevnt og slitt. Denne korte strekningen blir alltid «glemt» når det er legging av asfalt og vedlikehold, den kjøres fint forbi. Snømåking og soping av grus er veldig bra, men vedlikeholdet av asfalten kan og bør bli bedre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ødlegger bilen pga. Dårlig vedlikehold av vei

    Sendt inn av Morten Langseth 10:18, tor. 9 august 2018

  • Bilder fra Håvegen

    Publisert anonymt 12:53, tor. 9 august 2018

  • Oktober 2019, fortsatt ingenting er gjort

    Publisert anonymt 20:33, søndag 20 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter