Tilbake til alle rapporter

Dammen overgrodd av alger

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 12:23, torsdag 12 juli 2018

Sendt til Bergen 1 minutt senere

Skansedammen trenger en ny opprensking. Etter vårrengjøringen har dammen blitt overgrodd av alger i varmen. En kortsiktig løsning er selvfølgelig å tappe ned og rense dammen, men en noe langsiktig løsning trenges kanskje også. Slik det er nå fremstår ikke arealet som særlig tiltrekkende.

Det er også kastet en mengde steiner i vannet. Disse er ubehagelige å trå på for barn som bader i dammen, kanskje skilt med oppfordring om ikke å kaste gjenstander i vannet vil hjelpe?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter