Tilbake til alle rapporter

Farlig fotgjengerovergang

Publisert av Erik Bjerke 17:57, lør. 14 juli 2018

Sendt til Lørenskog og Akershus 3 minutter senere

Står en stor og bred busk/ tre rett ved en fotgjengerovergang ved en rundkjøring som sperrer for oversikten. Dette gjør det vanskelig for bilister og sjafører å se hverandre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet og busken/treet er borte. Takk for flott hjelp!

    Sendt inn av Erik Bjerke 19:57, lør. 11 august 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter